Neden TUSMER’e ihtiyacım var?

Hızla gelişen teknoloji ve bilgi artışı, günümüz öğrenci kuşağının öğrenme özellikleri ve eğitimdeki “eleme” merkezli tutum sınavlara çok özel bir konuma taşımaktadır. Tıp fakülteleri eğitim işini üstlenmektedir. Ancak elemenin olmazsa olmazı olan sınava hazırlık ise artık bambaşka bir deneyim ve yöntem gerektirmektedir. Öğrenci en kritik aşama olan sınava hazırlıkta kendini yalnız hissetmektedir. Tam bu noktada TUSMER, sınav odaklı zengin bilgi ve soru içeriği ve aynı zamanda sınava hazırlanma yöntemleri ve sınav kaygısıyla baş etmeye yönelik geniş rehberlik ve koçluk sistemiyle siz tıp öğrencilerine destek olmayı hedeflemektedir. Gelin geleceğe birlikte hazırlanalım.

TUSMER

Kendi ticari faaliyetlerini artırmak için, hiçbir tıp öğrencisinin veya hekimin geleceğini etkileyecek faaliyet ve söylemlerde bulunmaz, böyle bir yarışın içerisinde asla yer almaz.

TUSMER

Sektöre hizmet veren hiçbir kurum için karalama kampanyası düzenlemez, tüm hizmet veren kurum ve eğitimcilere saygılıdır, çünkü hekimlere ve hekim adaylarına saygılıdır.

TUSMER

Sosyal medyada gerçek veya hayali kimliklerle, hekimlerin veya öğrencilerin aklını çelecek yayınlar, yazılar veya sohbetlere tenezzül etmez

TUSMER

Tıpta Uzmanlık Eğitim Giriş Sınavında birincilik veya derece çıkarma yarışına girmez, vitrin başarılarına odaklanmış bir eğitim kurgusu içerisinde hiçbir zaman olmayacaktır.

TUSMER

Sınıfında ilk ona girenle son ona giren aynı ücrete tabidir. Kimsenin üniversitedeki şahsi başarısını satın almaz. Bazı kişilere verilen ücretsiz eğitimin bedelini diğer kursiyerlerin ücretinin üzerine ilave etmez.

TUSMER

Hiçbir TUS hazırlık kurumunun kötü veya yetersiz olduğu iddiasını kabul etmez, hepsi yetkin kurumlardır ancak TUSMER en iyisidir.

TUSMER

Farklı fiyat olmaz, kayıt olan herkes koşulsuz tek fiyat garantisi altındadır.

TUSMER

En iyi eğitim kadrosuyla ve en güncel yayınlarla hizmet vermektedir ve gelecekte de bu ilkeli tutumuyla yoluna devam edecektir.

TUSMER

Başarınızı artırmak için teknolojinin tüm argümanlarını en etkin şekilde kullanır.