TUSMER derslerini yüz yüze, online ve offline olarak verir.

Şüphesiz yüz yüze dersler son derece etkilidir. Ancak tıp fakültesi öğrencilerinin özellikle mezuniyete yakın dönemde stajları ve nöbetleri yüz yüze derslere katılımı zorlaştırmaktadır. Bu aşamada online derslerin ve sınırsız offline derslerin önemi daha iyi anlaşılmaktadır.

TUSMER kullandığı dijital alt yapı ve güçlü teknik ekibi sayesinde yurt içi ve yurt dışında online ve sınırsız offline yayınlarını sürdürür.  Dilediğiniz an derslerinizi izler, ders notlarınızı okuyabilirsiniz. Canlı destek ile yardım alabilirsiniz. Yoğun bir ekip çalışması ve teknik alt yapımız sayesinde evinizde, kütüphanede, yurtta, nöbette, tatilde nerede ne zaman isterseniz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Online derslerimiz interaktiftir, hocayla sınıf ortamında gibi iletişim kurulabilir. Offline derslerde zaman sınırlaması yoktur. Sınırsız olarak istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Böylece hiç ders kaçırmazsınız.

Online dersleri bilgisayardan, offline dersleri ise istediğiniz yerden cep telefonu, tablet ve bilgisayardan izleyebilirsiniz. 

Eğitimlerimiz Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz?