Tusmer Koçluk Sistemi İle İlgili Görüşler

İlk aşamada verilen çalışma önerileri çok işime yaradı, hangi derse ne kadar zaman ayırmam gerektiğini görüp ona göre çalışmam motivasyonumu diri tutuyor. Umarım bu tür motive edici öneriler daha sık olur
mustafa e.
Koçluk olarak olumsuz tek bir şey söyleyemem. Tam istediğim gibi. Bir telefonla tüm hocalara ulaşabilecek konumdayım ve hocaların sıkılmadan beni dinlediğini çok iyi hissediyorum.❤️
seda i.
Kendi kendime bi plan doğrultusunda çalışmanın zor olduğunu hissettiğim anda tus koçluğu arayışına geçtim ve tesadüfen bi şekilde tusmer bireysel koçluğundan haberim oldu. Arayıp bilgi aldığımda deneyimli ,alanında uzman ve sadece tus başarısıyla koçluk veren biri değil de tecrübeleriyle ve koçluk konusundaki bilgileriyle beni büyüleyen bi hoca olduğunu gördüm ve hiç tereddüt etmeden tamam dedim ve serüvenimiz başladı. İlk başta uzun bi telefon görüşmesinden sonra hocamız benim sistemimden neyi ne kadar bildiğimden emin oldu ve tamamen bana özel bi program yaptı. Ve bu süreçte sürekli beni takip etti öyle boş bi şekilde değil ama, sürekli çalışma sürelerimi sordu soru takibi yaptık denemeler gönderdi , her zaman beni motive etti her düştüğümde kaldırdı yerden beni ve tekrar yüreklendirdi. Henüz intörnüm bu serüvene 5.sınıfın ortasında başladım ve daha sınava 6 ayım olmasına rağmen bu başarıyı bana kazandırdı. btks düşünenlere söyleyebilceğim tek şey, sadece bi kere arayın ve bilgi alın hocamızla konuşun o zaman ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız
Dr. Şeyma
TUS sadece bir sınav değil, aynı zamanda disiplin ve sağlam psikoloji gerektiren zor bir süreç. Bu süreçte beni iyi tanıyan, zaaflarımı ve güçlü yanlarımı bilen, beni motive edecek, tam yılmışken bana güçlü olduğumu hatırlatacak bir TUS arkadaşına ihtiyacım vardı. TUSMER koçluk sistem ile saydıklarımı ve daha fazlasını buldum. Birebir koçluk sistemi, güncel yayınlar, binlerce yepyeni soru sayesinde 3. Ve son kez girdiğim TUS’tan istediğim sonucu aldım. Teşekkürler
Dr. Ali
Geçen sınavda ne sorusu çözdüğümü bile bilmeden sınava girerken, bu sınav daha bilinçli bir şekilde sınava girdim sayenizde. Sınav psikolojimi kontrol edebildim. Ne zaman bunalsam kötü düşüncelere kapılsam, yaparsın dediniz. Destek oldunuz motive ettiniz. Bu karmaşık yolda önüme ışık tuttunuz, haritam oldunuz. Ayrıca kitaplarınızdan da bahsetmek istiyorum. Tam 12’den soru kitaplarındaki analizler ve soruların sınavla paralelliği çok iyiydi. Bence herkes almalı mutlaka. Her şey için çok teşekkür ederim hocam.
Dr. Büşra
Hocam, sınavım beklediğim kadar iyi geçti. Hep iyi olacağına inandırdınız aylar boyunca. Önce sizi sabrınız için kutluyorum ve beni her seferinde bu denli motive ettiğiniz için teşekkürler ediyorum.
Pratisyen Hekim Dr. Rüya G.
“Merhabalar. Sayısız mentörlük alternatifleri arasından Ahmet hocanın gönderileri, önerdiği kitaplar, akademik geçmişi vs. bana güven verdi. İlk tanışmamızın ardından yaptığı planlamaları da kendime uygun buldum ve ‘Öyle mi yapsam, böyle mi yapsam?’ derdinden kurtulup hocanın çizdiği plan doğrultusunda ilerledim. Ahmet Hoca bana hem bir çerçeve sağladı, hem de yeri geldiğinde esnememe müsaade etti. Önerdiği çalışma stratejileri süreci benim için daha zevkli hale getirdi. TUS’un yanında hayat tecrübesi de olan bir koç tercihi yaptığım için mutluyum. Sadece bir sınavda derece yaptığı için koçluğa başlayan biri benim hayatta başka sorumluluklarım da olduğunu, günde 12 saat çalışmamın çok da mümkün olmadığını anlayamayabilirdi. Ahmet hocanın aman aman yüksek kronometreler görmek istememesi, sosyal medyada dolaşan rakamlar karşısında kendimi daha az suçlu hissetmemi sağladı. Kendim de hayatımın geri kalanını olabildiğince durdurmaya çalıştım ama çok da sıkılmadan, uykumdan vs çok da taviz vermeden, hiçbir zaman yarıştan kopmadan fakat astronomik kronometreler de görmeden hedeflediğim düzeyde bir sonuç almış olmaktan ötürü mutluyum. Son derece rasyonel ve makul bir insan olan Ahmet hocama yakaladığım yüksek puan artışındaki katkılarından dolayı tekrar teşekkür ederim.”
Dr. Övgü Sinem Buğan
Sınava hazırlık sürecinde konunun uzmanından destek almak gerekli ve çok önemli bir hizmet.
furkan aktekin
TUS, en azından benim için yalnız başına başa çıkılabilecek bir süreç değildi. Bu süreçte programın takibi, psikolojik destek, ders stratejileri gibi pek çok konuda gerçekten yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Oradan oraya savrulmamak, bir plan ve program çerçevesinde ilerlemek bu sınav için en önemli unsur ve ben birlikte bunu başardığımızı düşünüyorum. Sizinle birlikte çalışmak hayatımda verdiğim en iyi kararlardan birisiymiş. Her şey için çok teşekkür ederim.
Dr. Ezgi
Desteğiniz için çok teşekkürler. Sayenizde ilk kez bu kadar planlı ve programlı ve motive olmuş bir şekilde sınava girebildim. TUS sürecinde uygun kaynaklar, daha da önemlisi motivasyon. Bunu sayenizde kazandım. İyi ki bu yolda sizinle ilerlemişim. Herkese tavsiye ediyorum.
Dr. Gizem
Öncelikle TUS koçluğu yapan Ahmet hocaya en özel teşekkürlerimi iletiyorum. TUS gerçekten sağlam bir psikoloji ve dayanma gücü istiyor. Bu noktada hocamla çok yol aldık. Tusmer offline dersleri ile koçluk birleşince büyük bir sıçrama yaşadım diyebilirim. Sonuç açıklanacak yakında, bu sefer istediğim olacak gibi hissediyorum. Herkese başarılar, tusmer’e ve Tuskoçum Ahmet hocama binlerce teşekkür.
Dr. Ahmet İ.
Selamlar hocam… Umarım iyisinizdir, ben çok iyiyim. Sınavım güzel geçti. Sonuç belli değil ama şimdiden size emekleriniz için teşekkür etmek istedim. Tüm hocalara tüm çalışanlara her şey için teşekkürler. ??
Pratisyen Hekim Dr. Metin Sefa T.