TUSMER

TUSMER; 2007 yılından itibaren Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı TUS’a hazırlanan kursiyerlere eğitim ve danışmanlık desteği vermek amacıyla kurulmuş uluslararası bir kuruluştur.

Sizlere hem yüz yüze sınıflarda, hem online yayınla, hem de sınırsız offline derslerle ulaşır.

Eğitimlerimize dilerseniz 3 şubemizde yüz yüze, dilerseniz istediğiniz her yerden online bağlantıyla katılırsınız. Online derslerimizde aynı sınıfta olduğu gibi soru sorar, cevap alırsınız.

Sınırsız offline dersleri, bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla, hiçbir yere bağlı ve bağımlı kalmadan, istediğiniz yerde ve süre sınırlaması olmadan izlersiniz.

TUSMER, 2010 yılından itibaren TUS’a ek olarak 4 ana dalda (İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi) uzaktan YDUS eğitimleri de vermektedir.

TUSMER, 2019 yılı itibariyle de TUS ve YAN DAL eğitimlerimiz yanında hem USMLE hem de AVRUPA tıp sınavlarına yönelik eğitimlere başlamıştır.

2007’den beri edindiğimiz yan dal ve TUS eğitim tecrübesi ve saygın eğitimci kadromuzla, hedefinize uzanan yolda yanınızda yürümek istiyoruz ve mesleki eğitim sürecinizde sizinle birlikte yürümeye, biz hazırız.

Çünkü bizim için değerlisiniz.

Her biriniz seçkin ve zor bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Farkındayız.

DÜŞÜNÜN, geleceğinizle ilgili bu çok önemli kararı verirken popülist bir tutumla, bireyselliğinizi, orjinalliğinizi, kendinizi, sizi siz yapan özelliklerinizi görmezden gelen anlayışlara neden boyun eğesiniz ?

Farklı ve daha iyi bir yol var:

Kendinizi bulmanız, potansiyelinizi keşfetmeniz için biz buradayız.

Başarınızda bizim de TUS’umuz olsun diye,

Oldu bitti ile değil, düşünerek karar vermek üzere, sizi TUSMER’e bekliyoruz.

2007’de, türkiyenin ilk uzaktan eğitim veren kurumu olarak, tus eğitimlerine başladık.

2010 yılında, yine Türkiyede ilk kez, 4 ana dalda yandal eğitimleri veren ilk kurum olduk.

2010 yılında iranda 12 şube ile tus ve sts hazırlığına başladık

2017 yılında, yüz yüze tus eğitimlerine başladık ve 3 ilde şube açtık.

2018 yılında amerikanın en prestijli kurslarından smash ile anlaşma yaparak, usmle eğitimi alanında türkiye yetkilisi ünvanı aldık.

2019 yılında Almanya’da uzmanlık eğitimleri verdik ve ilk kursiyerleri almanyaya uğurladık.

2019’da İngiltere’de doktorluk için PLAB 1 eğitimine başladık