Genel olarak…

Tam 12 den tus denemeleri çok başarılı👍🏻 ayrıca yönetim de çok iyi❤️
bernanur k.
Öncelikle görüşlerimizi aldığınız için teşekkür ediyorum umarım bu bir formalite değildir yaptığımız eleştirileri dikkate alırsınız. Son olarak ilginiz için de teşekkür ederim
ibrahim y.
Tus konusunda yeni olda da e yandalın tecrübesi ile hiç bir kurumdan eksiği yok fazlası var
zeynel o.
Fark ettiğim tek sorun diğer dersanelerin uzun yıllardır ön planda olması yüzünden tusmerin avantajları göz önünden kaçabiliyor maalesef. Ki bu dersaneler karantina döneminde internet üzerinden ders yaptılar ama yeterli alt yapıya sahip olmadıkları için verimli geçmediğini arkadaşlarımdan biliyorum. Tusmerin avantajları konusunda reklam çalışmalarına daha çok önem verebiliriz hep birlikte diye düşünüyorum:)
hazal e. S.
Dersanenin aynı zamanda yandal egitimi vermesi tusa hazırlananlar içinde cok iyi çünkü yandal sınavlarında çıkanlar tus dada çıkabiliyor.bu konuda uzman kişilerden ders almak fark oluşturur.
veysi gokyer
Bu kadar iyi bi kurumun tanıtımının daha iyi olması gerektiğini söyleyebilirim. Ayrıca “perception is reality(algı gerçekliktir)” sözünden yola çıkarak kurum ile ilgili oluşturulan kötü algıya karşı sağlam bi tutum sergilenmesi gerektiğini düşünüyorum
muhammed g.
Tusmer her zaman öğrencilerini düşünen, yeniliğe açık ve güncel kalabilen bir kurum. Tusmer tus başarısının yanı sıra öğrencilerinin sınıf başarısını da önemser. E-amfi sistemi ile dönem 1-2-3 komitelerine yönelik sisteme yüklenen dersler ile öğrencilere kapsamlı bir kaynak sunulmuş oluyor.
furkan a.
Gayet memnunum şu an için. Gün geçtikçe de ne kadar doğru bir karar verdiğimin farkındayım çevremdeki arkadaşlarıma da onlar için de ne kadar iyi olacağını sürekli anlatmaktayım.
muhammed ertaş