TIP FAKÜLTELERİ HENÜZ AKADEMİK TAKVİMLERİNİ AÇIKLAMAMIŞLARDIR.

DERS VE KURUL PROGRAMLARINI AÇIKLAYAN TIP FAKULTELERİNİN EĞİTİM VE KURUL İÇERİKLERİNE UYGUN DERS İÇERİKLERİ SİSTME EKLENECEKTİR.

 

  • e-tipfakultesi ders videolarını izleyerek kurul sınavlarından ve final sınavlarından zorlanmadan geçebileceksiniz.
  • e-tipfakultesi dersleri, yaşadığımız pandemi riskleri nedeniyle ,hissettiğimiz sorumluluk nedeniyle tüm tıp öğrencilerinin rahatlıkla erişebileceği fiyatlarda olacaktır.
  • e-tipfakultesi dersleri her bir kurul içinolacak ve final sınavına kadar sisteminizde açık duracaktır.
  • e-tipfakultesi dersleri, TUS derslerinden uyarlanmış dersler olmayıp, Kurul sınavlarınızda sorulabilecek sorulara göre oluşturulmuş içeriklerden oluşmaktadır. TUS hazırlığında, soru değeri olmadığı için belki hiç anlatılmayan konular, kurul sınavlarında önemli olabildiği için detaylı olarak anlatılabilmektedir.
  • e-tipfakultesinde her üniversitenin ,tıp fakültesi müfredatına ortalama % 90 uyumlu ders içerikleri olacaktır. Fakülteniz, kurul takviminizi açıklayınca lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  • e-tipfakultesi derslerini internetin olduğu her yerden, cep telefonundan, bilgisayardan veya tabletten, IOS-Android ve Windows işletim sistemlerinden 7/24 izleyebilirsiniz.

E-AMFİ BİYOKİMYA

E-AMFİ HİSTOLOJİ

Tusmer yalnızca Tus eğitimi vermekle kalmıyor bunu bir adım daha ileriye taşıyarak fakülte sınavlarında da desteklerini sürdürüyor. e-Amfi komite destek sistemi ile sınavlara daha kısa sürede çok tekrar yaparak hazırlanabilme imkanı buldum. Bu da haliyle ders başarımda ciddi bir artışa vesile oldu. Bize bu imkanı sağlayan TUSMER ailesine çok teşekkür ederim. İyi ki bu ailenin bir ferdiyim?

Ankara Tıp Dönem 3 Öğrencisi FURKAN AKTEKİN

————————————————————————————————————————————–

Merhaba Hocam, ben Aybü tıp 2. Sınıf öğrencisi olarak e-amfi destek videolarınının çok faydasını gördüm. Özellikle okuldaki katılamadığım dersleri evimde bir hocadan dinlemek, sadece o dersin notlarını okumaktan çok daha kalıcı şekilde konuyu öğrenmemi sağlıyor. belki birkaç kez okuyup anlayabileceğimiz konuyu hocadan dinlediğimizde, daha az tekrarla aslında zaman kazanmış oluyoruz.

————————————————————————————————————————————–

E amfi dersleri sayesinde kaçırdığım ya da kendimi eksik hissettiğim konulara hızlı bir şekilde dönüş sağlayabiliyorum. Ağırlık vermem gereken noktaları bana hatırlatıyor ve beni tamamlıyor. Üstelik bunu istediğim yer ve zamanlarda yapabiliyorum. Teşekkürler Tusmer !

Özlem Memiş

————————————————————————————————————————————–

Hocam e amfinin artı yönleri tum konuyu 1 saatlik özet seklinde gorebiliyoruz, genel hatlariyla çok benzer derslerimize bu yüzden faydalı.. teşekkür ederiz iyi akşamlar hocam ❣

————————————————————————————————————————————–

Merhaba ben Burak.

Tusmer ile bu dönem tanıştım, komite destek dersleri ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak isterim; Bu dersler bana kurul sınavlarıma hazırlanma konusunda çok yardımcı oldu. Özellikle Patoloji dersindeki hocamız sayesinde okulda kaçırdığım patoloji derslerinde bile bu videolu anlatımlar ile kolayca konuyu anlayabildim. Ayrıca tekrar tekrar dinleyerek konuları pekişirdim.

Videodaki hocalar ayni zamanda tusta çıkan ve tus için önem arzeden bölümleri de belirttikleri için konuların içinde boğulmadım. Teşekkürler.

————————————————————————————————————————————–

Dün komiteden çıktım çok güzel geçti ? tabii ki sayenizde.. e-Amfi uygulaması çok iyi oluyor komiteler için, hem konuyu anlamakta zorlandığımda istediğim yerden telefondan tabletten konuyu dinleyip anlıyorum. Hem de ezberlemekte zorlandığım yerleri hızlandırıp tekrar tekrar dersi dinleyip ezber yapıyorum. Hem komite konularının tekrarı için bir gün dershaneye gelmekten çok daha iyi oluyor. Emekleriniz için çook teşekkür ederim ?? ?

Şeyma – Hacettepe Dönem 3 öğrencisi

————————————————————————————————————————————–

Amfi sisteminin en büyük faydası okulda dinlediğim dersin paralelini,haftasonu dinlediğimde hem nereyi daha iyi kavramam gerektiğini göstermesi hem de genel bir tekrar olması. Sınav haftası bile tüm videoları izlediğimde aklımda oturmayan konuların oturmasını ve bazı yanlış anladığım konuların doğrusunu anlamamı sağlıyor.
Dersler kesinlikle sıkıcı değil izleme açısından kolay iki tıkla istediğim yerden izleyebiliyorum. Hocaların ders notları ise kitaplarda mevcut ve paralel ilerliyor, yazmama gerek kalmıyor sadece küçük notlar alıyorum. Hem zamanımdan hem enerjimden tasarruf ediyorum.

————————————————————————————————————————————–

Eğitimlerimiz Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz?