e-amfi-banner

DERS VE KURUL PROGRAMLARINI AÇIKLAYAN TIP FAKÜLTELERİNİN EĞİTİM VE KURUL İÇERİKLERİNE UYGUN DERS İÇERİKLERİ SİSTEME EKLENECEKTİR.
• e-amfi ders videolarını izleyerek kurul sınavlarından ve final sınavlarından zorlanmadan geçebileceksiniz.
• e-amfi dersleri her bir kurul için olacak ve final sınavına kadar sisteminizde açık duracaktır
• e-amfi dersleri, TUS derslerinden uyarlanmış dersler değil, Kurul sınavlarınızda sorulabilecek sorulara göre oluşturulmuş içeriklerden oluşmaktadır.
TUS hazırlığında, soru değeri olmadığı için, belki hiç anlatılmayan konular, kurul sınavlarında önemli olabildiği için detaylı olarak anlatılmaktadır.
• e-amfi dersleri, her üniversitenin tıp fakültesi müfredatına ortalama % 90 uyumlu ders içerikleri olacaktır. Fakülteniz, kurul takviminizi açıklayınca lütfen bizimle iletişime geçiniz.
• e-amfi derslerini internetin olduğu her yerden, cep telefonundan, bilgisayardan veya tabletten, IOS-Android ve Windows işletim sistemlerinden 7/24 izleyebilirsiniz.

 • Artık, karşılığında hiçbir hizmet almadan, sadece erken kayıt motivasyonuyla yıllarca boş yere ödeme yapmayacaksınız
 • Rehberlik gereken durumlarda yalnız kalmayacaksınız
 • “Biz en iyisiyiz, başaramazsanız sizin suçunuzdur” tutumuna maruz kalmayacaksınız
 • Onbinlerce sayfa kaynak içinde yardımsız ve bir başına boğulmayacaksınız
 • Meslektaşına sadece “müşteri” gözüyle bakan zihniyete takılmayacaksınız
 • Sizin başarınızı kendi başarısıymış gibi yansıtan anlayışa mecbur olmayacaksınız

E-AMFİ BİYOKİMYA

 • Kayıt olan her öğrenci sisteme hemen dahil olur. Kendi fakültesi ve kendi komitesine özel video dersler, kendine özel kullanıcı sistemine yüklenir.
 • Öğrenci bu dersleri dilediği yerde, dilediği zaman, dilediği kadar izler..
 • Bilgisayar, tablet ve telefonla..

Yani TUSMER’de tıp eğitimine destek Dönem 1 de başlar,

Mezun oluncaya kadar devam eder…

Oldu bitti ile değil, düşünerek karar vermek üzere,

2 yıl, 3 yıl sonra değil hemen şimdi hizmet almak üzere,

Sizi erken kayıt için değil, gerçek kayıt için TUSMER’e bekliyoruz.

TUSMER yepyeni bir anlayışla ve bilimsel bir yaklaşımla yanınızda..

AMFİ sistemi ile Sadece TUS değil TIP eğitimine de destek veriyoruz.

TUSMER E-AMFİ

Fakülte derslerine destek amaçlı hazırlanan eğitimlerdir.

 • Size özel
 • Soru odaklı
 • Ders kurullarında başarı için hazırlanmış
 • Sade
 • Dinlemesi kolay
 • Tekrarı kolay destek derslerdir.

E-AMFİ HİSTOLOJİ

E-AMFİ TANITIM

E-AMFİ FİZYOLOJİ

Dönem 2’de ilk komitelerde çalışıyor olmama rağmen düşük notlar aldığım için TUSMER’e başvurdum. Ders çalışmayla ilgili bir sorunum yoktu ancak bir şekilde olmuyordu yapamıyordum. Daha önceden de dönem 1’i iki kere okuduğum için tekrar sene kaybı yaşamak istemedim. TUSMER’i daha önceki tanıtımlarından ve örnek derslerinden biliyordum. Ahmet Hoca, çalıştığım halde nasıl yapamadığıma şaşırdı ancak doğru çalışmadığıma kanaat getirdi. Bu yüzden rehber notları hazırlanmaya başlandı benim için. Rehber notların içindeki yön gösteren kısımlar neye, hangi konulara çalışmam konusunda beni yönlendirdi. Bu sayede çalışmalarım daha verimli oluyordu, bunlara göre kendi okul notlarım ve e-amfi derslerinden özetler hazırladım. Komitelere bunlara ve rehber notlar içindeki spotlara bakarak girdim. Ahmet Hocayla da her komite öncesi ve sonrası durum kritiği yaptık. İlk komitelerdeki kötü notlarımdan dolayı sınıfta kalacağımdan emin gibiydim, ama TUSMER’deki hocalarım benden umutlarını kesmediler. Final döneminde de pandemiye rağmen rehber notlar gelmeye devam etti. E-amfi’deki dersleri izleyerek ve rehber notlarla çalışarak finale girdim. Çok şükür ki şimdi dönem 3’üm. Katkılarından ve emeklerinden dolayı TUSMER’e teşekkür ederim.

“Fatma Zehra Yıldırım, Gazi Tıp İngilizce Dönem III”


Hocam, sayenizde cok guzel bir komite gecirdim ve bu gun de sinavimi verdim. Umarim verdiyiniz derslere layik bir not alirim🙏. 2 gun sonra 5ci ve son komitem baslayacak. Benim yine size cok ihtiyacim var. Sevgiler..

“Lale Kerimova – Mersin Tıp Fak. Dönem I”

————————————————————————————————————————————–

Tusmer yalnızca Tus eğitimi vermekle kalmıyor bunu bir adım daha ileriye taşıyarak fakülte sınavlarında da desteklerini sürdürüyor. e-Amfi komite destek sistemi ile sınavlara daha kısa sürede çok tekrar yaparak hazırlanabilme imkanı buldum. Bu da haliyle ders başarımda ciddi bir artışa vesile oldu. Bize bu imkanı sağlayan TUSMER ailesine çok teşekkür ederim. İyi ki bu ailenin bir ferdiyim?

Ankara Tıp Dönem 3 Öğrencisi FURKAN AKTEKİN

————————————————————————————————————————————–

Merhaba Hocam, ben Aybü tıp 2. Sınıf öğrencisi olarak e-amfi destek videolarınının çok faydasını gördüm. Özellikle okuldaki katılamadığım dersleri evimde bir hocadan dinlemek, sadece o dersin notlarını okumaktan çok daha kalıcı şekilde konuyu öğrenmemi sağlıyor. belki birkaç kez okuyup anlayabileceğimiz konuyu hocadan dinlediğimizde, daha az tekrarla aslında zaman kazanmış oluyoruz.

————————————————————————————————————————————–

E amfi dersleri sayesinde kaçırdığım ya da kendimi eksik hissettiğim konulara hızlı bir şekilde dönüş sağlayabiliyorum. Ağırlık vermem gereken noktaları bana hatırlatıyor ve beni tamamlıyor. Üstelik bunu istediğim yer ve zamanlarda yapabiliyorum. Teşekkürler Tusmer !

Özlem Memiş

————————————————————————————————————————————–

Hocam e amfinin artı yönleri tum konuyu 1 saatlik özet seklinde gorebiliyoruz, genel hatlariyla çok benzer derslerimize bu yüzden faydalı.. teşekkür ederiz iyi akşamlar hocam ❣

————————————————————————————————————————————–

Merhaba ben Burak.

Tusmer ile bu dönem tanıştım, komite destek dersleri ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak isterim; Bu dersler bana kurul sınavlarıma hazırlanma konusunda çok yardımcı oldu. Özellikle Patoloji dersindeki hocamız sayesinde okulda kaçırdığım patoloji derslerinde bile bu videolu anlatımlar ile kolayca konuyu anlayabildim. Ayrıca tekrar tekrar dinleyerek konuları pekişirdim.

Videodaki hocalar ayni zamanda tusta çıkan ve tus için önem arzeden bölümleri de belirttikleri için konuların içinde boğulmadım. Teşekkürler.

————————————————————————————————————————————–

Dün komiteden çıktım çok güzel geçti ? tabii ki sayenizde.. e-Amfi uygulaması çok iyi oluyor komiteler için, hem konuyu anlamakta zorlandığımda istediğim yerden telefondan tabletten konuyu dinleyip anlıyorum. Hem de ezberlemekte zorlandığım yerleri hızlandırıp tekrar tekrar dersi dinleyip ezber yapıyorum. Hem komite konularının tekrarı için bir gün dershaneye gelmekten çok daha iyi oluyor. Emekleriniz için çook teşekkür ederim ?? ?

Şeyma – Hacettepe Dönem 3 öğrencisi

————————————————————————————————————————————–

Amfi sisteminin en büyük faydası okulda dinlediğim dersin paralelini,haftasonu dinlediğimde hem nereyi daha iyi kavramam gerektiğini göstermesi hem de genel bir tekrar olması. Sınav haftası bile tüm videoları izlediğimde aklımda oturmayan konuların oturmasını ve bazı yanlış anladığım konuların doğrusunu anlamamı sağlıyor.
Dersler kesinlikle sıkıcı değil izleme açısından kolay iki tıkla istediğim yerden izleyebiliyorum. Hocaların ders notları ise kitaplarda mevcut ve paralel ilerliyor, yazmama gerek kalmıyor sadece küçük notlar alıyorum. Hem zamanımdan hem enerjimden tasarruf ediyorum.

————————————————————————————————————————————–

Eğitimlerimiz Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz?