AMERİKA'DA UZMANLIK EĞİTİMİ

TUSMER, TUS ve YANDAL eğitimlerindeki güçlü geçmiş ve deneyimiyle şimdi de USMLE sınavlarına hazırlıkta eşsiz bir fırsat sunuyor.

TUSMER- SmashUSMLE anlaşması sayesinde dünyanın en iyi USMLE hazırlık kursu şimdi size çok yakın..

SmashUSMLE 2018 yılı değerlendirmelerinde en iyi USMLE Step 1 ve Step 2CK hazırlık kursu seçilmiştir. (https://crushtheusmleexam.com/best-usmle-step-1-prep). Ayrıca 2017 ve 2018 yılında testprepselect.com sitesi tarafından en iyi kendi kendine hazırlık (self-paced) kursu seçilmiştir.

İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMAMIZ

USMLE sınavına hazırlanmak için geç kalmayın, bu yarışta TUSMER ile öne geçin!

SmashUSMLE, ABD’deki çok saygın üniversitelerin tıp fakülteleriyle işbirliği içindedir. Bunlardan bazıları Georgetown Üniversitesi, Duke Üniversitesi, Northwestern Medicine, University of Pennsylvania, The University of Texas at Austin, Tulane University, University of California, Temple University ve Brown Alpert Medical School’dur.

12 aylık abonelik imkanı sunan kurs paketinde Step 1 için 220 saatten fazla ders anlatımı2300’den fazla soru1000’den fazla flash kart, USMLE rehberlik kitabı, alınan pakete bağlı  olarak telefonla danışma, kişiye özel program oluşturma ve koçluk uygulamaları bulunmaktadır.

Dersler beyaz tahta üzerinde eğitmenin aktif olarak çizimler eşliğinde anlatım yaptığı bir formatta verilmektedir. Tüm dersler, kartlar ve sorular düzenli olarak güncellenmektedir.

TUSMER-SmashUSMLE işbirliği anlaşması ile SmashUSMLE’nin tüm kurs ve içerikleri Türkiye’de ilk defa ve sadece TUSMER farkıyla size ulaşıyor. TUSMER kursiyerlerine bir ayrıcalık olarak %20 indirim fırsatı sunan SmashUSMLE’nin eğitim paketleri ve fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Periyot Liste Fiyatı TUSMER'e Özel Fiyat
12 Aylık
997 $
797.6 $

VİDEOLAR

SmashUSMLE Kurucusu Dr. Adeleke Adesina

Videoyu oynat

Çok Sorulan Soruları Cevapladık

Ders Notu Örneği

USMLE Kılavuzu