Home
Neden Tusmer

Neden Tusmer

TUSMER; kendi ticari faaliyetlerini artırmak için, hiçbir tıp öğrencisinin veya hekimin geleceğini etkileyecek faaliyet ve söylemlerde bulunmaz, böyle bir yarışın içerisinde asla yer almaz.

TUSMER; sektöre hizmet veren hiçbir kurum için karalama kampanyası düzenlemez, tüm hizmet veren kurum ve eğitimcilere saygılıdır, çünkü hekimlere ve hekim adaylarına saygılıdır.

TUSMER; sosyal medyada gerçek veya hayali kimliklerle, hekimlerin veya öğrencilerin aklını çelecek yayınlar, yazılar veya sohbetlere tenezzül etmez.

TUSMER; Tıpta Uzmanlık Eğitim Giriş Sınavında birincilik veya derece çıkarma yarışına girmez, vitrin başarılarına odaklanmış bir eğitim kurgusu içerisinde hiçbir zaman olmayacaktır.

TUSMER’de sınıfında ilk ona girenle son ona giren aynı ücrete tabidir. Kimsenin üniversitedeki şahsi başarısını satın almaz. Bazı kişilere verilen ücretsiz eğitimin bedelini diğer kursiyerlerin ücretinin üzerine ilave etmez.

TUSMER; hiçbir TUS hazırlık kurumunun kötü veya yetersiz olduğu iddiasını kabul etmez, hepsi yetkin kurumlardır ancak TUSMER en iyisidir.

TUSMER‘de farklı fiyat olmaz, kayıt olan herkes koşulsuz tek fiyat garantisi altındadır.

TUSMER; en iyi eğitim kadrosuyla ve en güncel yayınlarla hizmet vermektedir ve gelecekte de bu ilkeli tutumuyla yoluna devam edecektir.

TUSMER; başarınızı artırmak için teknolojinin tüm argümanlarını en etkin şekilde kullanır.

Başarınız için;

  • YÜZ YÜZE VE ONLINE – OFFLINE TUS DERSLERİ
  • TUS KAMPI
  • SORU KAMPI
  • DENEME SINAVLARI
  • GEÇMİŞ SINAV SORULARI VE ÇÖZÜMLERİ (TUS, DUS, YDUS)
  • AYRICA 4 DALDA ONLINE YANDAL EĞİTİMLERİ

gibi bir çok kategoride hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizde; teknolojiye hakim, alanında tecrübeli, yayıncılık etiğine sahip, ilkeli, disiplinli, kaliteli ve tecrübeli, % 90 akademisyenlerden oluşan eğitimci kadrosu ile, kurs yelpazemizi genişletme sorumluluğunu üstlenerek bu alanda üst düzey eğitim sunmayı temel ilkemiz olarak görüp, uyguluyoruz. Öncelikli hedefimiz; kursiyerlerimizin girmiş oldukları sınavlarında başarılı olarak istedikleri branşta kariyer planlarını gerçekleştirmeleridir. Kurumumuz, sektörün öncüsü olan bir kadroya sahip olmanın sorumluluğu ile hareket eder. Sektörde, “ilkeleriyle ve duruşuyla” pek çok başarıya imza atmanın onurunu yaşar.