KOÇLUK SİSTEMİ

Kendi kendime bi plan doğrultusunda çalışmanın zor olduğunu hissettiğim anda tus koçluğu arayışına geçtim ve tesadüfen bi şekilde tusmer bireysel koçluğundan haberim oldu. Arayıp bilgi aldığımda deneyimli ,alanında uzman ve sadece tus başarısıyla koçluk veren biri değil de tecrübeleriyle ve koçluk konusundaki bilgileriyle beni büyüleyen bi hoca olduğunu gördüm ve hiç tereddüt etmeden tamam dedim ve serüvenimiz başladı.

İlk başta uzun bi telefon görüşmesinden sonra hocamız benim sistemimden neyi ne kadar bildiğimden emin oldu ve tamamen bana özel bi program yaptı. Ve bu süreçte sürekli beni takip etti öyle boş bi şekilde değil ama, sürekli çalışma sürelerimi sordu soru takibi yaptık denemeler gönderdi , her zaman beni motive etti her düştüğümde kaldırdı yerden beni ve tekrar yüreklendirdi.

Henüz intörnüm bu serüvene 5.sınıfın ortasında başladım ve daha sınava 6 ayım olmasına rağmen bu başarıyı bana kazandırdı.

btks düşünenlere söyleyebilceğim tek şey, sadece bi kere arayın ve bilgi alın hocamızla konuşun o zaman ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız

Dr. Şeyma

TUS, en azından benim için yalnız başına başa çıkılabilecek bir süreç değildi. Bu süreçte programın takibi, psikolojik destek, ders stratejileri gibi pek çok konuda gerçekten yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Oradan oraya savrulmamak, bir plan ve program çerçevesinde ilerlemek bu sınav için en önemli unsur ve ben birlikte bunu başardığımızı düşünüyorum. Sizinle birlikte çalışmak hayatımda verdiğim en iyi kararlardan birisiymiş. Her şey için çok teşekkür ederim.

Dr. Ezgi – Mezun Hekim

TUS sadece bir sınav değil, aynı zamanda disiplin ve sağlam psikoloji gerektiren zor bir süreç. Bu süreçte beni iyi tanıyan, zaaflarımı ve güçlü yanlarımı bilen, beni motive edecek, tam yılmışken bana güçlü olduğumu hatırlatacak bir TUS arkadaşına ihtiyacım vardı. TUSMER koçluk sistem ile saydıklarımı ve daha fazlasını buldum. Birebir koçluk sistemi, güncel yayınlar, binlerce yepyeni soru sayesinde 3. Ve son kez girdiğim TUS’tan istediğim sonucu aldım. Teşekkürler

Dr. Ali – Mezun Hekim

Desteğiniz için çok teşekkürler. Sayenizde ilk kez bu kadar planlı ve programlı ve motive olmuş bir şekilde sınava girebildim. TUS sürecinde uygun kaynaklar, daha da önemlisi motivasyon. Bunu sayenizde kazandım. İyi ki bu yolda sizinle ilerlemişim. Herkese tavsiye ediyorum.

Dr. Gizem – Mezun Hekim 

Geçen sınavda ne sorusu çözdüğümü bile bilmeden sınava girerken, bu sınav daha bilinçli bir şekilde sınava girdim sayenizde. Sınav psikolojimi kontrol edebildim. Ne zaman bunalsam kötü düşüncelere kapılsam, yaparsın dediniz. Destek oldunuz motive ettiniz. Bu karmaşık yolda önüme ışık tuttunuz, haritam oldunuz. Ayrıca kitaplarınızdan da bahsetmek istiyorum. Tam 12’den soru kitaplarındaki analizler ve soruların sınavla paralelliği çok iyiydi. Bence herkes almalı mutlaka. Her şey için çok teşekkür ederim hocam.

Dr. Büşra – Pratisyen hekim

Öncelikle TUS koçluğu yapan Ahmet hocaya en özel teşekkürlerimi iletiyorum. TUS gerçekten sağlam bir psikoloji ve dayanma gücü istiyor. Bu noktada hocamla çok yol aldık. Tusmer offline dersleri ile koçluk birleşince büyük bir sıçrama yaşadım diyebilirim. Sonuç açıklanacak yakında, bu sefer istediğim olacak gibi hissediyorum. Herkese başarılar, tusmer’e ve Tuskoçum Ahmet hocama binlerce teşekkür.

Dr. Ahmet İ. – Pratisyen hekim

Hocam, sınavım beklediğim kadar iyi geçti. Hep iyi olacağına inandırdınız aylar boyunca. Önce sizi sabrınız için kutluyorum ve beni her seferinde bu denli motive ettiğiniz için teşekkürler ediyorum.

Pratisyen Hekim Dr. Rüya G

Selamlar hocam… Umarım iyisinizdir, ben çok iyiyim. Sınavım güzel geçti. Sonuç belli değil ama şimdiden size emekleriniz için teşekkür etmek istedim. Tüm hocalara tüm çalışanlara her şey için teşekkürler. 🖐🖐

Pratisyen Hekim Dr. Metin Sefa T

X