Hakkımızda

TUSMER

2007 yılından itibaren Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı TUS’a hazırlanan kursiyerlere eğitim ve danışmanlık desteği vermek amacıyla kurulmuş uluslararası bir kuruluştur.

Verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturan TUSMER en güncel teknolojileri, kursiyerlerini TUS’A hazırlamak için kullanmıştır. Tusmer sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumlarından birisidir.

Türkiye’de ilk kez, yüz yüze ve uzaktan eğitim yöntemlerini birleştirerek TUS, DUS ve YDUS programlarına yönelik kursiyer yetiştirmektedir. Tıp Fakültesi öğrencileri, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri, mezun hekim ve diş hekimlerine, ayrıca Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavına hazırlanmakta olan diğer branşlara yönelik yüz yüze, online ve offline eğitimler vermektedir.

TUSMER, 2010 yılından itibaren TUS’a ek olarak 4 ana dalda (İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi) uzaktan yandal eğitimleri de vermektedir.

2019 yılı itibariyle de TUS ve YAN DAL eğitimlerimiz yanında hem USMLE hem de AVRUPA tıp sınavlarına yönelik eğitimlere başlıyoruz.

EN İYİ EĞİTİM KADROSUNDAN,

EN GÜNCEL VE EN KALİTELİ YAYINLARDAN,

EN BÜYÜK TEKNOLOJİ ÜSSÜNDEN KENDİNİZİ MAHRUM ETMEYİN.

ESKİ ALIŞKANLIKLARINIZI BİR KENARA ATIN VE BAŞARIYA ADIM ATIN..

BAŞARININ ŞİMDİKİ ADI TUSMER.

X