E-AMFİ SİSTEMİ

  • Artık, karşılığında hiçbir hizmet almadan, sadece erken kayıt motivasyonuyla yıllarca boş yere ödeme yapmayacaksınız
  • Rehberlik gereken durumlarda yalnız kalmayacaksınız
  • “Biz en iyisiyiz, başaramazsanız sizin suçunuzdur” tutumuna maruz kalmayacaksınız
  • Onbinlerce sayfa kaynak içinde yardımsız ve bir başına boğulmayacaksınız
  • Meslektaşına sadece “müşteri” gözüyle bakan zihniyete takılmayacaksınız
  • Sizin başarınızı kendi başarısıymış gibi yansıtan anlayışa mecbur olmayacaksınız

TUSMER yepyeni bir anlayışla ve bilimsel bir yaklaşımla yanınızda..

AMFİ sistemi ile Sadece TUS değil TIP eğitimine de destek veriyoruz.

TUSMER E-AMFİ

Fakülte derslerine destek amaçlı hazırlanan eğitimlerdir.

Size özel

Soru odaklı

Ders kurullarında başarı için hazırlanmış

Sade

Dinlemesi kolay

Tekrarı kolay destek derslerdir.

  • Kayıt olan her öğrenci sisteme hemen dahil olur. Kendi fakültesi ve kendi komitesine özel video dersler, kendine özel kullanıcı sistemine yüklenir.
  • Öğrenci bu dersleri dilediği yerde, dilediği zaman, dilediği kadar izler..
  • Bilgisayar, tablet ve telefonla..

Yani TUSMER’de tıp eğitimine destek Dönem 1 de başlar,

Mezun oluncaya kadar devam eder…

Oldu bitti ile değil, düşünerek karar vermek üzere,

2 yıl, 3 yıl sonra değil hemen şimdi hizmet almak üzere,

Sizi erken kayıt için değil, gerçek kayıt için TUSMER’e bekliyoruz.

E-AMFİ BİYOKİMYA

E-AMFİ HİSTOLOJİ

Tusmer yalnızca Tus eğitimi vermekle kalmıyor bunu bir adım daha ileriye taşıyarak fakülte sınavlarında da desteklerini sürdürüyor. e-Amfi komite destek sistemi ile sınavlara daha kısa sürede çok tekrar yaparak hazırlanabilme imkanı buldum. Bu da haliyle ders başarımda ciddi bir artışa vesile oldu. Bize bu imkanı sağlayan TUSMER ailesine çok teşekkür ederim. İyi ki bu ailenin bir ferdiyim🤗

Ankara Tıp Dönem 3 Öğrencisi FURKAN AKTEKİN

————————————————————————————————————————————–

Merhaba Hocam, ben Aybü tıp 2. Sınıf öğrencisi olarak e-amfi destek videolarınının çok faydasını gördüm. Özellikle okuldaki katılamadığım dersleri evimde bir hocadan dinlemek, sadece o dersin notlarını okumaktan çok daha kalıcı şekilde konuyu öğrenmemi sağlıyor. belki birkaç kez okuyup anlayabileceğimiz konuyu hocadan dinlediğimizde, daha az tekrarla aslında zaman kazanmış oluyoruz.

————————————————————————————————————————————–

E amfi dersleri sayesinde kaçırdığım ya da kendimi eksik hissettiğim konulara hızlı bir şekilde dönüş sağlayabiliyorum. Ağırlık vermem gereken noktaları bana hatırlatıyor ve beni tamamlıyor. Üstelik bunu istediğim yer ve zamanlarda yapabiliyorum. Teşekkürler Tusmer !

Özlem Memiş

————————————————————————————————————————————–

Hocam e amfinin artı yönleri tum konuyu 1 saatlik özet seklinde gorebiliyoruz, genel hatlariyla çok benzer derslerimize bu yüzden faydalı.. teşekkür ederiz iyi akşamlar hocam ❣

————————————————————————————————————————————–

Merhaba ben Burak.

Tusmer ile bu dönem tanıştım, komite destek dersleri ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak isterim; Bu dersler bana kurul sınavlarıma hazırlanma konusunda çok yardımcı oldu. Özellikle Patoloji dersindeki hocamız sayesinde okulda kaçırdığım patoloji derslerinde bile bu videolu anlatımlar ile kolayca konuyu anlayabildim. Ayrıca tekrar tekrar dinleyerek konuları pekişirdim.

Videodaki hocalar ayni zamanda tusta çıkan ve tus için önem arzeden bölümleri de belirttikleri için konuların içinde boğulmadım. Teşekkürler.

————————————————————————————————————————————–

Dün komiteden çıktım çok güzel geçti 😊 tabii ki sayenizde.. e-Amfi uygulaması çok iyi oluyor komiteler için, hem konuyu anlamakta zorlandığımda istediğim yerden telefondan tabletten konuyu dinleyip anlıyorum. Hem de ezberlemekte zorlandığım yerleri hızlandırıp tekrar tekrar dersi dinleyip ezber yapıyorum. Hem komite konularının tekrarı için bir gün dershaneye gelmekten çok daha iyi oluyor. Emekleriniz için çook teşekkür ederim 🌺🤗 🎀

Şeyma – Hacettepe Dönem 3 öğrencisi

————————————————————————————————————————————–

Amfi sisteminin en büyük faydası okulda dinlediğim dersin paralelini,haftasonu dinlediğimde hem nereyi daha iyi kavramam gerektiğini göstermesi hem de genel bir tekrar olması. Sınav haftası bile tüm videoları izlediğimde aklımda oturmayan konuların oturmasını ve bazı yanlış anladığım konuların doğrusunu anlamamı sağlıyor.
Dersler kesinlikle sıkıcı değil izleme açısından kolay iki tıkla istediğim yerden izleyebiliyorum. Hocaların ders notları ise kitaplarda mevcut ve paralel ilerliyor, yazmama gerek kalmıyor sadece küçük notlar alıyorum. Hem zamanımdan hem enerjimden tasarruf ediyorum.

————————————————————————————————————————————–

X