Amerika’da Uzmanlık Eğitimleri (USMLE)

Seminerimiz yaklaşık 4 saat sürmektedir.Tamanını izlemek için lütfen alttaki linkten satın alınız.

 

TUSMER, TUS ve YANDAL eğitimlerindeki güçlü geçmiş ve deneyimiyle şimdi de USMLE sınavlarına hazırlıkta eşsiz bir fırsat sunuyor.

TUSMER- SmashUSMLE anlaşması sayesinde dünyanın en iyi USMLE hazırlık kursu şimdi size çok yakın..

SmashUSMLE 2018 yılı değerlendirmelerinde en iyi USMLE Step 1 ve Step 2CK hazırlık kursu seçilmiştir. (https://crushtheusmleexam.com/best-usmle-step-1-prep). Ayrıca 2017 ve 2018 yılında testprepselect.com sitesi tarafından en iyi kendi kendine hazırlık (self-paced) kursu seçilmiştir.

SmashUSMLE, ABD’deki çok saygın üniversitelerin tıp fakülteleriyle işbirliği içindedir. Bunlardan bazıları Georgetown Üniversitesi, Duke Üniversitesi, Northwestern Medicine, University of Pennsylvania, The University of Texas at Austin, Tulane University, University of California, Temple University ve Brown Alpert Medical School’dur.

3, 6 ve 12 aylık abonelik imkanları sunan kurs paketlerinde Step 1 için 220 saatten fazla ders anlatımı, 2300’den fazla soru, 1000’den fazla flash kart, USMLE rehberlik kitabı, alınan pakete bağlı  olarak telefonla danışma, kişiye özel program oluşturma ve koçluk uygulamaları bulunmaktadır.

Dersler beyaz tahta üzerinde eğitmenin aktif olarak çizimler eşliğinde anlatım yaptığı bir formatta verilmektedir. Tüm dersler, kartlar ve sorular düzenli olarak güncellenmektedir. SmashUSMLE, belirli koşullara bağlı olmak kaydıyla geçme garantisi vermektedir. Sınavda başarısızlık durumunda abone olunan paket ücretsiz yenilenmektedir.

TUSMER-SmashUSMLE işbirliği anlaşması ile SmashUSMLE’nin tüm kurs ve içerikleri Türkiye’de ilk defa ve sadece TUSMER farkıyla size ulaşıyor. TUSMER kursiyerlerine bir ayrıcalık olarak %20 indirim fırsatı sunan SmashUSMLE’nin eğitim paketleri ve fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Liste fiyatı TUSMER’e özel %20 indirim
3 aylık 997 USD 797.60 USD
6 aylık 1397 USD 1117.60 USD
12 aylık 1997 USD 1597.60 USD

Bu indirim bireysel kayıtlarda geçerlidir. 20 kişilik gruplarda indirim oranı %40, 40 ve üzeri grup kayıtlarında ise %50 olacaktır.

Paket kapsamları

Kurs kapsamı 3 aylık 6 aylık 12 aylık
Step 1 video ders (220 saat)
USMLE soru bankası (2300 soru)
USMLE flash kart (1000 tane)
Video ders progres takibi
Platforma tam erişim
USMLE çalışma rehberi
Sesli rehber kitap
Telefonla uzmana danışma
Kişisel USMLE programı
Kişisel USMLE Danışmanı

USMLE sınavına hazırlanmak için geç kalmayın, bu yarışta TUSMER ile öne geçin. 

X