fbpx
Home
2018 Ağustos Dönemi Tus Programı
tus-1-1-750x242

2018 Ağustos Dönemi Tus Programı

TUSMER ile her yerden 7/24 TUS’a hazırlanın

2018 Ağustos ayında yapılacak TUS Hazırlık Programı (NİSAN 2018 – AĞUSTOS 2018)

Programımız, farklı şehirlerden TUS’a girecek yüzlerce öğrencinin katıldığı ve hekimlerin TUS maratonuna en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan bir programdır.

TUS Programımız ortalama 4 ay sürecek, yüz yüze (sınıfta) ve internet üzerinden canlı yayınlarla yapılacaktır.  Online dersler kesinlikle önceden kaydedilmiş ders şeklinde değildir. Bütün canlı dersler interaktif şekilde yapılır. Kursiyer anlamadığı yeri sorabilir, eğitmen kursiyerin bilgisayarında dersle ilgili örmek/gösterim/çizim yapabilir.

Gerçek bir sınıftan farkı olmayan online dersliklerimizde hocalarımıza soru sorabilir, derse katılabilirsiniz. Kısacası kusursuz bir eğitim deneyimi için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı internet bağlantınızın olduğu her yerde karşılayabilirsiniz.

Ayrıca, aynı dersin canlı video çekimi hemen ertesi gün sizin sisteminizde olacak, dersi, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman sınırsız bir şekilde 7/24 izleyebileceksiniz

Sınava yönelik özel olarak hazırlanmış ders notları zengin kaynaklar, tecrübeli hocalar ve verdiğimiz profesyonel eğitimler, sizlerin en iyi şekilde sınava hazırlanmanızı sağlamaktadır. Konu anlatımlarının yanı sıra yapılacak gün sonu tekrarları ile konu bütünlüğünü daha rahat sağlamanız hedeflenmektedir.

Her günün sonunda yapılacak olan soru çözümü ile konuların soru olarak nasıl karşınıza çıkacağı size özel yöntemlerle aktarılacaktır.

Program öncesi eğitmenlerimiz özellikle son 10 yılda çıkmış kendi branşlarındaki soruları, güncel tıp bilgilerini ve bugüne kadar soru olarak gelmemiş noktaları dikkatle inceleyerek kendi programlarını oluştururlar. Bu programda, sınavdaki 240 sorunun tamamına yakınını yakalamak amaçlanır.

Eğitimler 2018 Nisan ayında başlayacak, Ağustos ayına kadar devam edecektir. Programa kayıt olan her öğrenciye ilk gün her branş için hazırlanan özel notlar verilecektir.

 

Eğitim Yeri

Yüz yüze eğitimlerimiz Ankara’nın merkezinde TUSMER merkez eğitim ofisinde yapılacaktır.Mekanımız hekimlerimizin çalışma temposuna yönelik tüm ihtiyaçları karşılar. Teknik altyapı ve fiziki mekan anlamında tüm detaylar ve konforunuz düşünülmüştür. Ayrıca dersler canlı (online) olarak da izlenecektir. .

Müracaat ve İletişim Bilgileri

TUSMER TUS Ağustos programına kayıt olmak için merkezimizi ziyaret edebilir ya da 418 5 418 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan canlı destek sisteminden de günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Programın ders akışı ve saatleri programın ilk günü size bildirilecektir.

Adres Bilgisi : Meşrutiyet Caddesi Menderes İş Merkezi No: 9/11-12-13-14 Kızılay / ANKARA

Değerli ziyaretçimiz,

TUS zorlu bir süreç elbette . Disiplin, kararlılık, çalışma , sabır ve azim gerektiriyor. Biz eminiz ki bunların hepsi sizde var.. Bizler ise, etkin ve verimli çalışma, kendi kendini denetleme ve eksiklerini tamamlama konusunda sizlerin her zaman yanında olacağız.

Sizi, konusunda uzmanlaşmış eğitmenler ile en etkili çalışmayı yapmaya, puanınızı artırmaya ve maksimum verime ulaşmak için TUSMER TUS Programına katılmaya davet ediyoruz. Sizi de öğrencilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

TUSMER

Tüm yorumlar

*

*